Mes esame VENTEKONAS!!!

Vėdinimo sistemų ekspertai, kurie specializuojasi efektyvaus energijos panaudojimo ir namų mikroklimato srityje..

Jau ne vienerius metus specializuojamės vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime, todėl galime pasiūlyti individualų ir efektyvų vėdinimo sprendimą kiekvienoms patalpoms. Visą dėmesį skirdami klientams ir jų augantiems poreikiams, nuolat ieškome inovatyvių sprendimų, leidžiančių išpildyti kiekvieno kliento lūkesčius.

Atstovauja tik tuos gamintojus, kurių produkcija pasitikime 100 procentų!

Ilgametės patirties dėka ypač gerai išmanome visus vėdinimo sistemų niuansus, todėl atstovaujame tik aukščiausio lygio gamintojų produkciją. Žinome, koks svarbus mūsų klientams yra patikimumas, ypač tuomet, kai investuojama į ilgalaikius sprendimus, nuo kurių priklauso poilsio ir darbo kokybė. Esame tikri dėl savo montuojamos technikos ir darbų kokybės, todėl garantuojame puikų technikos funkcionalumą, tylų veikimą bei ilgaamžiškumą.

Mūsų komanda

Geriau nei bet kas kitas žinome, kaip svarbu profesionaliai parinkti, suprojektuoti, įrengti ir nustatyti vėdinimo sistemą, kuri atitiktų kiekvieno kliento poreikius. Todėl į savo komandą subūrėme ilgametę patirtį vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime turinčius, savo sritį puikiai išmanančius specialistus, kurie savo darbą atlieka profesionaliai ir greitai.

Vieni didžiausių mūsų komandos pranašumų – sąžiningumas ir atidumas smulkmenoms. Atvirai dalijamės savo žiniomis, nuoširdžiai patariame kiekvienam klientui ir perspėjame dėl visų abejotinų sprendimų. Aktyviai besidomėdami vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo sistemų naujovėmis, iš pirmo žvilgsnio paprastuose projektuose galime įžvelgti daugiau nei kiti, o tai suteikia didelį pranašumą siekiant profesionalaus vėdinimo sistemos įrengimo.

Užsiregistruokite konsultacijai dar šiandien!

Pritaikydami visą sukauptą patirtį ir žinias ne tik suteiksime profesionalią konsultaciją visais, su vėdinimo sistemomis susijusiais klausimais, bet ir aptarsime jūsų būsimą projektą. Užsitikrinkite vėdinimo sistemos kokybę, funkcionalumą bei ilgaamžiškumą – rinkitės mūsų paslaugas.

Mes siūlome:

Vėdinimo sistemų projektavimo, įrengimo, montavimo, nustatymo ir priežiūros bei taisymo paslaugas. Siūlome novatoriškus sprendimus, leidžiančius sumažinti vėdinimo sistemų eksplotacijos sąnaudas ir išmanios sistemos pagalba lengvai valdyti temperatūrą, oro drėgmę ir patį oro kiekį.

Kurti komfortišką aplinką, lemiančia produktyvumą ir kokybišką poilsį.

Atsakingai ir profesionaliai teikti paslaugas, novatoriškas technologijas ir įgyvendinti unikalius technologinius sprendimus. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, lūkesčius ir pastebėjimus, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Tobulinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Tapti tarptautiniu mastu pripažinta, profesionaliausia ir moderniausia bendrove energetikos srityje.


• Kurti pažangius, energijos efektyvumą didinančius sprendimus
• Nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę ir klientų aptarnavimą
• Didinti įmonės užimamą rinkos dalį ir nuolat gerinti įmonės veiklos rezultatus
• Auginti darbuotojų kompetenciją ir motyvaciją
• Skatinti dar efektyvesnį komandinį darbą

• Profesionalumas
• Dinamiškumas
• Patikimumas
• Sąžiningumas
• Atidumas
• Komandinis darbas

2762

iki 2021 metų įrengėmė vėdinimo sistemų

19

Komandos narių

8

Metai rinkoje

Ieškote vėdinimo sistemų ekspertų? Susisiekite