Oro kondicionierių montavimas

Savo klientams montuodami vėdinimo sistemas, kartu galime įrengti ir oro kondicionierių ar oras-oras šilumos siurblį. šią paslaugą siūlome tik kartu su vėdinimo sistemos įrengimu. Kviečiame įsigyti modernių bei kokybiškų oro kondicionierių. Rasite skirtingų techninių savybių oro kondicionierių, šilumos siurblių oras-oras. Siūlome vienus geriausių, japoniškos premium kokybės „Toshiba“ gaminius, taip pat Kinijoje gamintus aukštos kokybės „GREE electric appliances“ kondicionierius. Rūpinamės aukšta kokybe bei plačiu pasirinkimu, todėl užtikriname, jog pas mus rasite tik pačių patikimiausių, pasaulinio garso gamintojų produktus, atitiksiančius kone kiekvieno poreikius.

Gaukite nemokamą pasiūlymą vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimui!

Mūsų siūlomi Toshiba ir GREE oro kondicionieriai ir oras-oras šilumos siurbliai:

Kaip išsirinkti tinkamą kondicionierių?

Atsižvelgiant į tai, kad pagrindinė oro kondicionierių funkcija yra vėsinimas, renkantis šį prietaisą savo namams jai vertėtų skirti kiek daugiau dėmesio. Nusprendus įsigyti ar atsinaujinti oro kondicionierių, reikėtų pradėti nuo profesionalaus jo galingumo įvertinimo. Šaldymo proceso metu lauke esančio kompresoriaus pagalba šaltnešis, kuris dar geriau žinomas kaip freonas, cirkuliuoja tarp vidinių ir išorinių vamzdynų bei šaldo į patalpas patenkantį orą. Todėl oro kondicionieriaus galingumas šiuo atveju – vaidina ypač svarbų vaidmenį, nes nuo jo tiesiogiai priklauso prietaiso veikimo efektyvumas – kaip greitai oras sušals ir sušils.

Ne mažiau reikėtų apgalvoti ir tai, kam konkrečiai bus skirtas jūsų kondicionierius. Nors įprastai šie prietaisai pasirenkami patalpų vėdinimui, mūsų kraštuose jie gana dažnai naudojami ir patalpų šildymui šaltuoju metų laiku.  Atliekant šildymo funkciją procesas vyksta analogiškai – patalpose esantis šaltas oras sušildomas, tačiau šiai funkcijai taip pat svarbus kondicionieriaus galingumas.

Renkantis rekuperatorius ir kondicionierius ne mažiau svarbus tampa ir patalpų, kuriose prietaisas bus naudojamas, plotas, bei žmonių, kurie tomis patalpomis naudosis, skaičius. Abu prietaisai veiks efektyviai tada, kai bus pritaikyti atitinkamo dydžio patalpoms.

Oro kondicionieriai gali būti kelių rūšių, tačiau visų jų veikimo principas yra toks pats, šie prietaisai dažniausiai skiriasi tik pagal tvirtinimo būdą. Dažniausiai pasitaikantys oro kondicionierių modeliai tvirtinami: ortakiuose (tai vadinamieji ortakiniai arba kanaliniai kondicionieriai), lubose (pajėgūs kasetiniai oro kondicionieriai, kuriuos dažniausiai renkamasi montuoti biuruose ar panašiose patalpose), prie lubų (vadinami lubiniais kondicionieriais) ir sieniniai (pastarieji tvirtinami prie sienos). Oro kondicionieriai taip pat gali būti ir netvirtinami, o pastatomi/mobilūs, kas suteikia galimybę prireikus keisti oro kondicionieriaus buvimo vietą ir vėdinti daugiau patalpų.

Trumpai tariant, šie, su patalpų vėdinimu bei šildymu susiję įrenginiai negali pakeisti vienas kito, tačiau, ar verta įsirengti abu, galite nuspręsti įsivertinę pagrindinius savo poreikius. Pavyzdžiu, kondicionierius į patalpas įleidžia tik naują orą, kai rekuperatorius prieš tai pasirūpina, jog šviežias oras būtų išvalytas nuo kenksmingų dalelių bei prisotintas CO2. Rekuperatorius taip pat užtikrina komfortabilią patalpų oro drėgmę ir taupo patalpų šildymui bei vėdinimui naudojamą elektros energiją, kuri, kondicionieriaus atveju, tiesiogiai priklauso nuo prietaiso galingumo. Daugiau šia tema galite paskaityti čia.

Ar rekuperatorius gali atlikti oro kondicionieriaus funkciją?

Svarstant patalpų vėdinimo galimybes tiek naujos, tiek senos statybos namuose, dažnu atveju rekuperatoriai vis dar painiojami su patalpų vėsinimui bei šildymui naudojamais kondicionieriais. Nors tam tikro įrenginių panašumo neigti negalime – abu jie tiesiogiai susiję su patalpose esančiu oru, rekuperatorius ir kondicionierius savo pagrindinėmis funkcijomis skiriasi gerokai labiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pagrindinė kondicionieriaus paskirtis – vėsinti ar šildyti – keisti patalpų temperatūrą, kol rekuperatorius yra atsakingas už komfortabilios išvalyto oro temperatūros bei drėgmės palaikymą minimaliomis elektros energijos sąnaudomis konkrečiose patalpose.