Rekuperatoriai, vėdinimo sistemos - VENTEK

Vėdinimo sistema be rūpesčių. Pilnas paketas 3799€, namams kurių vėdinamas plotas iki 160m2

į kainą įskaičiuota:

– Drėgmę grąžinantis Vokietijos gamintojo rekuperatorius Zehnder ComfoD 350 ERV;
– Išorinis valdymo pultas Zehnder ComfoSense C67;
– Vėdinimo sistema su lanksčiais ortakiais;
– Vėdinimo sistemos projektas;
– Sistemos
montavimas;
– Skylių
gręžimas
– Oro srautų
balansavimas ir sistemos paleidimas;
– 5 metų garantija.

Gaukite tikslią vedinimo sistemos sąmatą savo namams!

Zehnder ComfoD 350 ERV priešpriešinių srautų rekuperatoriaus privalumai prieš kitų tipų įrenginius:

• Didžiausias drėgmės grąžinimas (entalpija)
• Priešužšaliminė apsauga, neužšąla iki -30C
• Didelis šilumos atgavimo efektyvumas
• Vienas tyliausių rinkoje
• Mažos elektros energijos sąnaudos (ekonomiški EC/DC varikliai);
• Vėdinimo galia 350m3/h prie 225Pa;
• Šešiakampio priešpriešinių srautų šilumokaičio dėka oro srautai nesimaišo;
• Integruotas šilumokaičio apėjimo vožtuvas (Bypass);
• Pasyvaus namo setifikatas;
• Išorinis valdiklis (ComfoSense C67) ir integruotas valdymo pultelis.

Entalpinis rekuperatorius Zehnder ComfoD pasižymi ypač aukštu efektyvumo koeficientu – esant temperatūrai -15-10 °C  gali grąžinti ne mažiau kaip 84 % energijos. Naudojant šį rekuperatorių itin akivaizdų pokytį namuose sukuria ir įrenginyje įmontuota entalpijos funkcija, kurios deka ore palaikoma nuolatinė ir ypač komfortabili oro drėgmė.

Zehnder ComfoD – ypač lengvai valdomas tiek valdikliu Zehnder ComfoD 350 ant įrenginio, tiek išnešamu pulteliu ComfoSense C67. Svarbu nepamiršti, jog nustačius rekuperatorių pirmąjį kartą, jo papildomai reguliuoti nereikia, išskyrus tuos atvejus, kai namuose susirenka didesnė žmonių kompanija arba išvykstate atostogų.

rekuperatoriaus Zehnder ComfoD valdiklis

Didžiausią efektyvumą vidutinėje lietuviško klimato zonoje galima pasiekti naudojant priešpriešinių srautų rekuperatorius, kurie pasižymi mažiausiu jautrumu žemai temperatūrai (priešpriešinių srautų vėdinimo sistemos puikiai veikia net ir esant -30 °C temperatūrai). Todėl priešpriešinių srautų pagalba veikiantis Zehnder ComfoD 350 – puikus pasirinkimas įsirengiant namus mūsų klimato zonoje.

Šio tipo rekuperatoriai pasižymi ypač paprastu veikimo principu: šilumokaityje tarp plokštelių teka oras priešpriešiniais srautas. Kas antrame tarpe teka šiltas, ištraukiamas iš patalpos oras. Per kitus tarpus teka šaltas lauko oras. Šiluma keliauja per plokšteles, o paduodamo ir ištraukiamo oro srautai lieka visiškai izoluoti vienas nuo kito. Taigi į patalpą patenkantis oras yra pašildomas naudojant tik išmetamo oro šilumą.

Zehnder ComfoD 350 rekuperatorius pasižymi galimybe grąžinti iki 81% šilumos energijos iš panaudoto oro. Taupūs EB ventiliatorių varikliai leidžia užtikrinti maksimalų įrenginio efektyvumą, o įrenginyje sumontuoti ekonomiški EC/DC varikliai – ypač mažas elektros sąnaudas. Prietaiso vėdinimo galia siekia 350m3/h prie 225Pa (iki 200 m2 patalpoms).

Įrenginyje integruotas šilumokaičio apėjimo vožtuvas Bypass, sistemose leidžiantis parinkti komfortiškiausią galimą tiekiamo oro temperatūrą vasaros metu, o tai reiškia, jog į patalpas vasaros naktimis gali būti tiekiamas vėsus oras. Pilną vėdinimo našumą šalčiausią užtikrins rekuperatoriuje įmontuota protinga priešužšaliminė apsauga su elektriniu pašildytuvu.

Verta pabrėžti ir išskirtinį šios rekuperacinės sistemos sandarumą – veikimo metu ji pasižymi mažesniu nei 1 % oro nuotėkiu, o aukšta izoliacijos klasė garantuoja tylų rekuperatoriaus veikimą. Būtina paminėti ir tai, jog įrenginys yra patogus montavimo atžvilgiu, nes ortakių jungčių pozicija gali būti vertikali arba horizontali.

Populiariausių rekuperatorių palyginimas

Zehnder
ComfoAir Q350 (450)

Zehnder
ComfoAir E350

Zehnder
ComfoD 350

Zehnder
ComfoAir 375

Šilumos grąžinimo lygis

91% (HRV)
86% (ERV)

89% (HRV)
86% (ERV)

84% (HRV)
81% (ERV)

86% (HRV)
75% (ERV)

Drėgmės grąžinimo lygis (Entalpiniai/ERV)

73%

73%

65%

59%

Garso lygis (dB)

43

43.5

54.1

54.1

Garso lygis 3 metrų atstumu (dB)

27.7

27.8

38.8

38.8

El. sąnaudos (Wh/m3)

0.21

0.24

0.29

0.27

Sertifikuoti pasyvaus namo

Taip

Taip (tik HRV)

Taip (tik HRV)

Ne

Valdymas išmaniuoju telefonu

Taip

Ne

Ne

Ne

Išmanių namų modulis (KNX)

Taip

Ne

Ne

Ne

Vėsinimas lauko oru (bypass)

Taip (Moduliuojamas)

Taip

Taip

Taip

Tvarkaraštis/Grafikas

Taip

Taip

Taip

Taip

Filtrų užterštumo matavimas

Taip

Taip

Taip

Taip

Aukšto našumo filtrai

Taip

Taip

Taip

Taip

Apsauga nuo šilumokaičio užšalimo

Taip (Moduliuojamas)

Taip

Taip

Taip

Sensoriai

Drėgmė, Slėgis, CO2, temperatūra

Drėgmė, slėgis, CO2, temperatūra

Temperatūra

Temperatūra

Ventiliatoriai

EC

EC

EC

EC

Pastovaus oro srauto palaikymas

Taip

Taip

Ne

Ne

Vėdinimo galios diapozonas

80 - 350 (450)

80 - 350

80 - 350

80 - 350

Vėdinimo galios nustatymas

Vartotojo parenkami 5 lygiai

Vartotojo parenkami 3 lygiai

3 lygiai, nustatyti iš anksto

3 lygiai, nustatyti iš anksto

Padidintos galios vėdinimas (boost)

Taip

Taip

Taip

Taip

Ventiliatorių galios nustatymas

m3/h

m3/h

%

%

Jau ne vienerius metus specializuojamės vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime, todėl galime pasiūlyti individualų ir efektyvų vėdinimo sprendimą kiekvienoms patalpoms. Visą dėmesį skirdami klientams ir jų augantiems poreikiams, nuolat ieškome inovatyvių sprendimų, leidžiančių išpildyti kiekvieno kliento lūkesčius. Atstovauja tik tuos gamintojus, kurių produkcija pasitikime 100 procentų! 

Geriau nei bet kas kitas žinome, kaip svarbu profesionaliai parinkti, suprojektuoti, įrengti ir nustatyti vėdinimo sistemą, kuri atitiktų kiekvieno kliento poreikius. Todėl į savo komandą subūrėme ilgametę patirtį vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime turinčius, savo sritį puikiai išmanančius specialistus, kurie savo darbą atlieka profesionaliai ir greitai.

Vieni didžiausių mūsų komandos pranašumų – sąžiningumas ir atidumas smulkmenoms. Atvirai dalijamės savo žiniomis, nuoširdžiai patariame kiekvienam klientui ir perspėjame dėl visų abejotinų sprendimų. Aktyviai besidomėdami vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo sistemų naujovėmis, iš pirmo žvilgsnio paprastuose projektuose galime įžvelgti daugiau nei kiti, o tai suteikia didelį pranašumą siekiant profesionalaus vėdinimo sistemos įrengimo.

Ilgametės patirties dėka ypač gerai išmanome visus vėdinimo sistemų niuansus, todėl atstovaujame tik aukščiausio lygio gamintojų produkciją. Žinome, koks svarbus mūsų klientams yra patikimumas, ypač tuomet, kai investuojama į ilgalaikius sprendimus, nuo kurių priklauso poilsio ir darbo kokybė. Esame tikri dėl savo montuojamos technikos ir darbų kokybės, todėl garantuojame puikų technikos funkcionalumą, tylų veikimą bei ilgaamžiškumą.

X