Vėdinimo sistema be rūpesčių. Pilnas paketas namams kurių vėdinamas plotas iki 110m2 


– Drėgmę grąžinantis Vokietijos gamintojo rekuperatorius PAUL Climos 200;
– Vėdinimo sistema su lanksčiais ortakiais;
– Vėdinimo sistemos projektavimas;
– Sistemos
montavimas;
– Oro srautų
balansavimas ir sistemos paleidimas.

Gaukite tikslią vedinimo sistemos projekto sąmatą savo namams!

PAUL Climos 200

– Vėdinimo įrenginys su energijos ir drėgmės grąžos funkcija
– Oro srauto kiekis iki 200 (200 Pa)
– Tinka plotui iki 130 m2

„Zehnder Group “priklausantis Vokietijos vėdinimo įrengimų ir šilumokaičių gamintojas „PAUL Wärmerückgewinnung Gmbh“ yra žinomas ir kaip pasyviems namams skirtų aukštus energijos vartojimo efektyvumo rodiklius turinčių vėdinimo įrenginių ekspertas.
Vėdinimo įrangos produktų linijos PAUL gaminiuose yra įrengti priešpriešinio srauto plokšteliniai šilumokaičiai, efektyvūs EC ventiliatorių varikliai ir šilumokaičių.
PAUL vėdinimo įrenginys „Climos 200“ yra skirtas montuoti ant lubų ir nereikalauja kondensato išleidimo jungties (įrangoje yra standartinis šilumokaitis su drėgmės grąžos funkcija). „PAUL Climos 200“ puikiai tinka butų vėdinimo sistemoms, kur nėra atskiros, vėdinimo įrangai montuoti tinkamos patalpos.
„Climos 200“ tinka iki 130 m2 dydžio butams arba gyvenamiesiems namams vėdinti. Šilumokaitis su drėgmės grąža žiemą, šildymo laikotarpio metu, į patalpų orą grąžina apie 70 % drėgmės ir žymiai sumažina įrangos apsaugos nuo užšalimo ribą.
Aukšta šilumos grąža ir mažas ventiliatorių energijos suvartojimas leidžia įgyvendinti griežčiausius energijos vartojimo efektyvumo reikalavimus.

Kodėl reikalinga vėdinimo sistema?

Patalpų vėdinimas visais laikais buvo svarbus žmonių sveikatai. Nors ankščiau lauko oro užterštumas sulaukdavo gerokai daugiau dėmesio nei oro užterštumas patalpose, pastaraisiais metais atlikti tyrimai paskatino šiam klausimui skirti daugiau dėmesio. Jų rezultatai parodė, jog dažnu atveju  žalingų teršalų koncentracija patalpose gali būti ne tik lygi lauko teršalų koncentracijai, bet ir gerokai ją lenkti.

Atsižvelgiant į tai, kad tokia aplinkos oro tarša skatina bet kokio amžiaus žmonių sergamumą – prarandamas atsparumas ligoms bei mažina produktyvumą, daugiau dėmesio pradėta skirti profesionalių vėdinimo sistemų įrengimo klausimui.

Remiantis mokslininkų atliktais tyrimais, tik nuolatinė oro kaita patalpose užtikrina, jog iš oro bus pašalintas anglies dvideginis, oro teršalai ir vandens garų perteklius, o pats oras bus papildytas nauju deguonimi. Dėl šios priežasties vėdinimo sistemos per gana trumpą laiką tapo tiesiog nepakeičiamu sprendimu šių dienų statybose. Siekiant užtikrinti, kad patalpose oras atitiktų visas reikiamas, sveikatai nekenksmingas normas be specialių sistemų, šildyti ir vėdinti patalpas reikia praktiškai nuolat. Tai iš esmės prieštarauja efektyviam energijos naudojimui ypač tuo atveju, kai patalpų plotas yra didelis. Todėl vėdinimo sistemose integruojami rekuperatoriai tapo puikiu sprendimu norintiems pagerinti patalpų oro kokybę ir užsitikrinti optimalias energijos sąnaudas.

rekuperacine-sistema-namui

Kodėl VENTEK? Todėl, kad specializuojamės tik vėdinimo sistemų srityje!

Jau ne vienerius metus specializuojamės vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime, todėl galime pasiūlyti individualų ir efektyvų vėdinimo sprendimą kiekvienoms patalpoms. Visą dėmesį skirdami klientams ir jų augantiems poreikiams, nuolat ieškome inovatyvių sprendimų, leidžiančių išpildyti kiekvieno kliento lūkesčius. Atstovauja tik tuos gamintojus, kurių produkcija pasitikime 100 procentų! 

Geriau nei bet kas kitas žinome, kaip svarbu profesionaliai parinkti, suprojektuoti, įrengti ir nustatyti vėdinimo sistemą, kuri atitiktų kiekvieno kliento poreikius. Todėl į savo komandą subūrėme ilgametę patirtį vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime turinčius, savo sritį puikiai išmanančius specialistus, kurie savo darbą atlieka profesionaliai ir greitai.

Vieni didžiausių mūsų komandos pranašumų – sąžiningumas ir atidumas smulkmenoms. Atvirai dalijamės savo žiniomis, nuoširdžiai patariame kiekvienam klientui ir perspėjame dėl visų abejotinų sprendimų. Aktyviai besidomėdami vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo sistemų naujovėmis, iš pirmo žvilgsnio paprastuose projektuose galime įžvelgti daugiau nei kiti, o tai suteikia didelį pranašumą siekiant profesionalaus vėdinimo sistemos įrengimo.

Ilgametės patirties dėka ypač gerai išmanome visus vėdinimo sistemų niuansus, todėl atstovaujame tik aukščiausio lygio gamintojų produkciją. Žinome, koks svarbus mūsų klientams yra patikimumas, ypač tuomet, kai investuojama į ilgalaikius sprendimus, nuo kurių priklauso poilsio ir darbo kokybė. Esame tikri dėl savo montuojamos technikos ir darbų kokybės, todėl garantuojame puikų technikos funkcionalumą, tylų veikimą bei ilgaamžiškumą.

Jums taip pat gali būti įdomu:

Ar verta rekuperatorius įsirengti savo namuose?

Ar verta rekuperatorius įsirengti savo namuose? Dar šių metų pradžioje įsigalioję energetinio efektyvumo reikalavimai

Rekuperatorius ir kondicionierius: ar verta įsirengti abu?

Rekuperatorius ir kondicionierius: ar verta įsirengti abu? Naujakuriams svarstant apie patalpų vėdinimo galimybes rekuperatoriai

Ar galiu rekuperatorius pasidaryti pats? 5 dalykai, kuriuos privalote žinoti

Ar galiu rekuperatorius pasidaryti pats? 5 dalykai, kuriuos privalote žinoti Rekuperacinių sistemų srityje besispecializuodami

X