Konsultacijos vėdinimo su rekuperacija klausimais

Konsultacijos rekuperacijos ir vėdinimo klausimais

Ne vienerius metus specializuojamės vėdinimo sistemose ir vėdinimo sistemų su rekuperacija įrengime, todėl galime pasiūlyti profesionalias konsultacijas visais patalpų vėdinimo klausimais. Taip pat siūlome ir vėdinimo sprendimus, leidžiančius sukurti puikų mikroklimatą tiek gyvenamosiose, tiek darbui skirtose patalpose. Dėl ypač aukšto sandarumo lygio šiomis dienomis naujai statomuose pastatuose tinkamą patalpų vėdinimą ir oro kaitą užtikrinti gali tik profesionaliai įrengta vėdinimo sistema su šilumos rekuperacija. Mūsų patyrusių vėdinimo srities specialistų parinkta, atsižvelgiant į individualius pastato duomenis suprojektuota, įrengta bei nustatyta vėdinimo sistema su šilumos rekuperacija leis užtikrinti komfortiškam darbui ir poilsiui tinkamą mikroklimatą. Ji taip pat užkirs kelią drėgmės pertekliui, galinčiam pakenkti jūsų bei aplinkinių sveikatai.

Gaukite nemokamą konsultaciją ir pasiūlymą savo namams!

Įgyvendinti vėdinimo sistemų projektai

Kodėl reikalinga vėdinimo sistema?

Patalpų vėdinimas visais laikais buvo svarbus žmonių sveikatai. Nors ankščiau lauko oro užterštumas sulaukdavo gerokai daugiau dėmesio nei oro užterštumas patalpose, pastaraisiais metais atlikti tyrimai paskatino šiam klausimui skirti daugiau dėmesio. Jų rezultatai parodė, jog dažnu atveju  žalingų teršalų koncentracija patalpose gali būti ne tik lygi lauko teršalų koncentracijai, bet ir gerokai ją lenkti. Atsižvelgiant į tai, kad tokia aplinkos oro tarša skatina bet kokio amžiaus žmonių sergamumą – prarandamas atsparumas ligoms bei mažina produktyvumą, daugiau dėmesio pradėta skirti profesionalių vėdinimo sistemų įrengimo klausimui.

Remiantis mokslininkų atliktais tyrimais, tik nuolatinė oro kaita patalpose užtikrina, jog iš oro bus pašalintas anglies dvideginis, oro teršalai ir vandens garų perteklius, o pats oras bus papildytas nauju deguonimi. Dėl šios priežasties vėdinimo sistemos per gana trumpą laiką tapo tiesiog nepakeičiamu sprendimu šių dienų statybose. Siekiant užtikrinti, kad patalpose oras atitiktų visas reikiamas, sveikatai saugias ir komfortabiliam darbui bet poilsiui tinkamas normas be specialių sistemų, šildyti ir vėdinti patalpas reikia praktiškai nuolat. Tai iš esmės prieštarauja efektyviam energijos naudojimui ypač tuo atveju, kai patalpų plotas yra didelis.

Kokybiška vėdinimo sistema su rekuperacija ne tik puikiai atlieka oro valymo funkciją, ženkliai pagerindama patalpų oro kokybę bei užtikrindama pastato ilgaamžiškumą, bet kartu optimizuoja ir energijos sąnaudas.

Kas yra rekuperacija?

Rekuperacija – energijos taupymas proceso, kai oras iš patalpų šalinamas priverstinio – mechaninio vėdinimo su šilumos rekuperacija pagalba, metu. Energija taupoma tuomet, kai šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba šildo iš lauko tiekiamą orą. Šio proceso metu rekuperacija nėra vienoda, ji labiausiai priklauso nuo šilumokaičio naudingumo koeficiento. Plokštelinio šilumokaičio naudingumo koeficientas siekia 70%, rotorinio – 85%, o kryžminio srauto šilumokaitis pasižymi didžiausiu, dažniausiai 95% siekiančiu naudingumo koeficientu. Tam, kad užtikrintumėte aukščiausio lygio rekuperaciją, prieš renkantis vėdinimo sistemą konkrečiam pastatui, rekomenduojame pasikonsultuoti su savo sritį išmanančiais profesionalais. 

Kodėl svarbi rekuperacija?

Nuolat brangstant šilumos energijai, o komforto poreikiams sparčiai augant, svarbu rasti ne tik efektyvų, bet ir ekonomišką vėdinimo sistemos variantą. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema su rekuperacija yra puikus pasirinkimas ne tik dėl savo ilgalaikiškumo. Reikalingą oro kiekį ir tinkamą mikroklimatą patalpose užtikrinsianti sistema patikimai atliks savo funkciją, skleis minimalų triukšmą ir garantuos ypač mažas elektros sąnaudas. Tam, kad užtikrintumėte aukščiausio lygio rekuperaciją, prieš renkantis vėdinimo sistemą konkrečiam pastatui, rekomenduojame pasikonsultuoti su savo sritį išmanančiais profesionalais. Tik įvertinę visus reikiamus patalpų duomenis specialistai gali pasiūlyti efektyviausią vėdinimo sistemos sprendimą, leisiantį maksimaliai sumažinti energijos sąnaudas.

Mūsų pasiūlymas

Didžiausią dėmesį skirdami klientų poreikius atitinkantiems produktams ir darbuotojų komandos kompetencijai, galime pasiūlyti individualią konsultaciją visais vėdinimo sistemos su rekuperacija klausimais. Tam, kad galėtume pateikti efektyviausią ir geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, subūrėme ilgametę patirtį vėdinimo sistemų srityje sukaupusių specialistų komandą, kuri atsakys į visus jums kilusius klausimus ir ras sprendimą kiekvienai problemai. Tik gerai įvertinę individualius klientų poreikius, patalpų ir pastatų techninius duomenis bei kylančias problemas, galime nuspręsti, kokia vėdinimo sistema galėtų tapti geriausiu sprendimu konkrečiam atvejui. Siūlome dar šiandien kreiptis į mūsų įmonę ir užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu, pritaikydami sukauptą patirtį ir žinias, galėsime pasiūlyti konkrečius, iš tiesų efektyvius sprendimus, leisiančius išspręsti bet kokius vėdinimo sistemos su rekuperacija klausimus. Tik profesionaliai atliktas darbas užtikrins įrengtos vėdinimo sistemos kokybę, funkcionalumą bei ilgaamžiškumą. Todėl, jei jums iš tiesų aktuali darbų kokybė ir vėdinimo sistemos efektyvumas,  dar šiandien kreipkitės į mūsų komandą. Esame oficialūs vėdinimo įrenginių gamintojų PAUL ir Zehnder atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti efektyviausius ir patikimiausius vokiškus rekuperatorius iš pirmų rankų.