Rekuperatorių montavimas

Vėdinimo sistemų ir rekuperatorių montavimas

Ne vienerius metus specializuojamės vėdinimo sistemų ir rekuperatorių įrengime, todėl galime pasiūlyti efektyvų sprendimą kiekvienai patalpai – nuo vėdinimo sistemos projekto iki įrengimo darbų. Atsižvelgiant į šiuolaikinių pastatų sandarumą, vėdinimo sistemos klausimas tampa neišvengiamas. Nors galima ieškoti alternatyvių vėdinimo sprendimų, ilgametę patirtį vėdinimo srityje turintys profesionalai vienareikšmiškai rekomenduoja rinktis rekuperatorių. Tik konkrečiam pastatui parinkta, profesionaliai suprojektuota ir įrengta rekuperacinė sistema leis užtikrinti iš tiesų komfortabilią gyvenimo ir darbo aplinką.

Gaukite nemokamą pasiūlymą savo namams:

Įgyvendinti vėdinimo sistemų projektai

Kas yra rekuperatorius?

Rekuperatorius – už ventiliaciją atsakingas įrenginys, iš vidaus šalinamą orą keičiantis lauko oru. Svarbu tai, jog iš bet kokių patalpų orą šalinant priverstiniu būdu gaunama energija rekuperatoriaus dėka yra panaudojama į patalpas keliaujančio oro pašildymui. Tokiu būdu yra gerokai sumažinamos pačios energijos sąnaudos.

Rekuperatorius, kaip ir daugelis kitų prietaisų, dažniausiai pasižymi skirtingu naudingumo koeficientu, todėl šio proceso metu pats energijos taupymas arba rekuperacija dažniausiai taip pat nėra vienoda. Plokštelinio šilumokaičio naudingumo koeficientas siekia 70%, rotaciniai – 85%, o plokšteliniai priešpriešinių srautų šilumokaitis pasižymi didžiausiu iki 98% siekiančiu naudingumo koeficientu. Kad ir kokio naudingumo rekuperatorių pasirinktumėte, prieš jį įsigyjant rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais. Tik patyrusių meistrų individualiam pastatui parinkta bei profesionaliai suprojektuota rekuperacinė sistema leis užtikrinti tinkamą patalpų vėdinimą ir komfortabilų mikroklimatą.

Rekuperatoriaus svarba vėdinimo sistemose

Remiantis mokslininkų atliktais tyrimais, tik nuolatinė oro kaita patalpose užtikrina, jog iš oro bus pašalintas anglies dvideginis, oro teršalai ir vandens garų perteklius, o pats oras bus papildytas nauju deguonimi. Todėl siekiant užtikrinti, kad patalpose oras atitiktų visas reikiamas, sveikatai saugias ir komfortabiliam darbui bei poilsiui tinkamas normas be specialių sistemų, šildyti ir vėdinti patalpas reikia praktiškai nuolat. Tai iš esmės prieštarauja efektyviam energijos naudojimui ypač tuo atveju, kai patalpų plotas yra didelis. Todėl vėdinimo sistemose integruojami rekuperatoriai tapo puikiu sprendimu norintiems pagerinti patalpų oro kokybę ir užsitikrinti optimalias energijos sąnaudas.
Rekuperatorių montavimas

Rekuperatorius yra bene svarbiausia vėdinimo sistemos dalis, todėl nuo jo tiesiogiai priklauso, ar vėdinimo sistema bus efektyvi, kokybiška bei kiek energijos sunaudos pats vėdinimo procesas. Remiantis bendra statistika, rekuperatoriaus pagalba šilumą panaudojant pakartotinai šildymo sąskaitos šaltuoju metų laiku sumažėja net iki 50%.

Atstovaudami vokiškų rekuperatorių gamintojus PAUL ir Zehnder galime pasiūlyti efektyviausius, aukščiausios kokybės įrenginius iš pirmų rankų. Šių gamintojų produktams būdingas itin didelis efektyvumas ir ypač tylus veikimas, todėl pasirinkus PAUL ir Zehnder rekuperatorius savo vėdinimo sistemai, ji pasižymės iki 98 %  siekiančia šilumogrąža bei galimybe grąžinti net iki 80 % drėgmės.

Taigi, atsižvelgiant į didelę rekuperatorių reikšmę, įrenginėjant vėdinimo sistemą jų pasirinkimui reikėtų skirti bene daugiausiai dėmesio. Svarbu žinoti, jog konkrečiam pastatui tinkamiausią rekuperatorių parinkti galima tik dar pačioje darbų pradžioje apskaičiuojant oro kiekius, srautus bei natūralų oro judėjimą patalpoje. Ne mažiau renkant tinkamą rekuperatorių svarbūs ir atstumai tarp oro paėmimo ir šalinimo angų bei pats ortakių skersmuo. Siekiat išgauti maksimalų vėdinimo sistemos efektyvumą, ji turėtų būti projektuojama atsižvelgiant į konkretaus pastato geografinę padėtį. Efektyvumui svarbus ir vietovei būdingas klimatas, pastato sandarumas, jam būdinga drėgmė bei kitos architektūrinės ypatybės.

Mūsų pasiūlymas

Vėdinimo sistemų srityje besispecializuodami jau ne vienerius metus, galime pasiūlyti profesionalų rekuperatorių įrengimą. Geriau nei bet kas kitas žinome, kad kokybiškai atlikti vėdinimo sistemų montavimo darbai svarbūs ne mažiau nei tinkamai parinkta ir suprojektuota vėdinimo sistema, todėl savo darbuotojams keliame ypač aukštus reikalavimus. Mūsų meistrai vėdinimo sistemos bei rekuperatorių montavimo darbus atlieka itin greitai ir kokybiškai. Tam, kad rekuperatorių įrengimo darbai būtų iš tiesų atlikti kokybiškai, prieš juos pradedant būtinas geras vėdinimo sistemos projektas. Norėdami pateikti efektyviausią ir geriausiai jūsų poreikius atitinkantį vėdinimo sprendimą, subūrėme ilgametę patirtį vėdinimo sistemų srityje sukaupusių specialistų komandą. Ji ne tik atsakys į visus jums kilusius klausimus apie vėdinimo rekuperatorių įrengimą, bet ir ras sprendimą kiekvienai kilusiai problemai.

Siūlome dar šiandien kreiptis į mūsų įmonę ir užsiregistruoti konsultacijai! Jos metu, pritaikydami visą sukauptą patirtį ir žinias, galėsime pasiūlyti profesionalią konsultaciją rekuperatorių klausimais ir aptarti jūsų būsimą projektą. Užsitikrinkite vėdinimo sistemos kokybę, funkcionalumą bei ilgaamžiškumą – rinkitės mūsų paslaugas. Parinksime verčiausius dėmesio vėdinimo sistemų sprendimus, o kokybiški, Vokietijos rinkos lyderių gaminami rekuperatoriai taps ne tik itin efektyviu, bet ir ilgalaikiu sprendimu jūsų namams ar biurui.