Profesionalus vėdinimo sistemų projektavimas

Vėdinimo sistemų projektavimas

Jau daugelį metų specializuojamės vėdinimo sistemų projektavime bei įrengime, todėl galime pasiūlyti efektyvų ventiliacijos sistemos sprendimą kiekvienai patalpai. Kokybiška ir efektyvi vėdinimo sistema yra neatsiejama nuo efektyvaus energijos naudojimo, kurį padeda užtikrinti pačiose vėdinimo sistemose integruoti rekuperatoriai.

Atsižvelgiant į naujos statybos namams būdingą ypač aukšto lygio sandarumą, norint užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją, vėdinimo sistemos įrengimas tampa neišvengiamu sprendimu. Tačiau, tik patyrusių meistrų individualiam pastatui parinkta, profesionaliai suprojektuota ir integruota vėdinimo sistema gali užtikrinti komfortabilią gyvenimo ir darbo aplinką.

Gaukite nemokamą pasiūlymą projektui arba visai sistemai!

vedinimo sistemos projektavimas

Kodėl reikalinga vėdinimo sistema?

Patalpų vėdinimas visais laikais buvo svarbus žmonių sveikatai. Nors ankščiau lauko oro užterštumas sulaukdavo gerokai daugiau dėmesio nei oro užterštumas patalpose, pastaraisiais metais atlikti tyrimai paskatino šiam klausimui skirti daugiau dėmesio. Jų rezultatai parodė, jog dažnu atveju žalingų teršalų koncentracija patalpose gali būti ne tik lygi lauko teršalų koncentracijai, bet ir gerokai ją lenkti.
vedinimo sistemos projektavimas

Atsižvelgiant į tai, kad tokia aplinkos oro tarša skatina bet kokio amžiaus žmonių sergamumą – prarandamas atsparumas ligoms bei mažina produktyvumą, daugiau dėmesio pradėta skirti profesionalių vėdinimo sistemų įrengimo klausimui.

Remiantis mokslininkų atliktais tyrimais, tik nuolatinė oro kaita patalpose užtikrina, jog iš oro bus pašalintas anglies dvideginis, oro teršalai ir vandens garų perteklius, o pats oras bus papildytas nauju deguonimi. Dėl šios priežasties vėdinimo sistemos per gana trumpą laiką tapo tiesiog nepakeičiamu sprendimu šių dienų statybose. Siekiant užtikrinti, kad patalpose oras atitiktų visas reikiamas, sveikatai nekenksmingas normas be specialių sistemų, šildyti ir vėdinti patalpas reikia praktiškai nuolat. Tai iš esmės prieštarauja efektyviam energijos naudojimui ypač tuo atveju, kai patalpų plotas yra didelis. Todėl vėdinimo sistemose integruojami rekuperatoriai tapo puikiu sprendimu norintiems pagerinti patalpų oro kokybę ir užsitikrinti optimalias energijos sąnaudas.

Priverstinio vėdinimo sistemų pranašumai:

  • Vėdinimo procesą galima valdyti pagal savo poreikius
  • Tiekiamas oras į patalpas yra sušildomas arba atvėsinamas
  • Tiekiamas oras yra filtruojamas, oro filtravimo laipsnis gali būti pasirenkamas
  • Galimybė palaikyti komfortinį mikroklimatą visą laiką
  • Dirbame visoje Lietuvoje

Kas yra rekuperatoriai?

Rekuperatoriai – tai  dar kitaip vadinami ventiliacijos įrenginiai, vidaus orą keičiantys lauko oru ir tokiu būdu taupantys energiją. Orą iš patalpų šalinant priverstiniu būdu gaunama energija, kuri naudojama naujo, iš lauko tiekiamo oro pašildymui.  Rekuperatoriai dažniausiai pasižymi skirtingu naudingumo koeficientu, todėl šio proceso metu pati rekuperacija dažniausiai taip pat nėra vienoda. Plokštelinio šilumokaičio naudingumo koeficientas siekia 70%, rotaciniai – 85%, o plokšteliniai priešpriešinių srautų šilumokaitis pasižymi didžiausiu iki 98% siekiančiu naudingumo koeficientu. Kad ir kokio naudingumo rekuperatorių pasirinktumėte, prieš jį įsigyjant rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais. Tik patyrusių meistrų individualiam pastatui parinkta, profesionaliai suprojektuota rekuperacinė sistema leis užtikrinti tinkamą patalpų vėdinimą bei komfortabilią gyvenimo ir darbo aplinką.

Rekuperatoriai vėdinimo sistemose

Mūsų projektuojamų vėdinimo sistemų paskirtis – palaikyti nustatytus oro kokybės parametrus ir užtikrinti komfortabilų mikroklimatą. Tačiau, dėl nuolat atliekamų vėdinimo procesų, ventiliacijos sistemos savaime linkę sunaudoti ne mažai energijos. Į vėdinimo sistemą integruojama rekuperacinė sistema patalpų vėdinimo procesą leidžia paversti gerokai ekonomiškesniu.

Patalpų vėdinimas sistemomis su rekuperatoriais turi ne vieną privalumą. Visų pirma, rekuperatoriai specialių daviklių pagalba leidžia kontroliuoti pačias vėdinimo sistemas – matuoti patalpų temperatūrą, drėgmę, anglies dvideginio koncentraciją, taip pat ir lakiųjų organinių junginių koncentraciją.

Atėjus šaltajam laikotarpiui oro drėgmę ir komfortabilią temperatūrą patalpose išlaikyti tampa ypač svarbu. Todėl dar vėdinimo sistemos projektavimo pradžioje įvertiname, kiek drėgmės ir šilumos grąžinti galės jūsų patalpose įrengtas rekuperatorius. Atstovaudami vokiškų vėdinimo įrenginių gamintojus PAUL ir Zehnder galime pasiūlyti efektyviausius, tik aukščiausios kokybės įrenginius iš pirmų rankų. Šių gamintojų rekuperatoriai pasižymi ne tik dideliu efektyvumu ir ypač tyliu veikimu, pagrindiniai jų privalumai – iki 98 %  siekianti šilumogrąža ir galimybe grąžinti net iki 73 % drėgmės.

Mūsų pasiūlymas

Didžiausią dėmesį skirdami tik visiškai klientų poreikius atitinkantiems produktams, galime pasiūlyti individualų vėdinimo sistemos projektą. Tam, kad galėtume pateikti efektyviausią ir geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, subūrėme ilgametę patirtį vėdinimo sistemų srityje sukaupusių specialistų komandą. Ji ne tik atsakys į visus jums kilusius klausimus apie vėdinimo sistemos projektavimą, bet ir ras sprendimą kiekvienai kilusiai problemai.

Siūlome dar šiandien kreiptis į mūsų įmonę ir užsiregistruoti konsultacijai! Jos metu, pritaikydami visą sukauptą patirtį ir žinias, galėsime pasiūlyti profesionalią konsultaciją ir aptarti jūsų būsimą projektą. Tik profesionaliai paruošus vėdinimo sistemos projektą, jo įrengimo darbus bus galima atlikti tinkamai. Užsitikrinkite vėdinimo sistemos kokybę, funkcionalumą bei ilgaamžiškumą – rinkitės mūsų paslaugas. Parinksime verčiausius dėmesio vėdinimo sistemų sprendimus, o kokybiški, Vokietijos rinkos lyderių gaminami rekuperatoriai taps ne tik itin efektyviu, bet ir ilgalaikiu sprendimu jūsų namams ar biurui.