Rekuperatoriai

Zehnder vėdinimo įrenginiai su 5 metų garantija. Visi mūsų rekuperatoriai naudoja priešpriešinių srautų šilumokaičius. ERV (entalpiniai) modeliai grąžina drėgmę ir šilumą, HRV modeliai gražina tik šilumą. Susisiekite su mūsų specialistais ir gaukite sprendimą savo namams!

Esame oficialūs Zehnder vėdinimo įrenginių gamintojų atstovai Lietuvoje,
todėl savo klientams siūlome tik efektyviausius ir patikimiausius vokiškus, priešpriešinių
srautų rekuperatorius su entalpija iš pirmų
rankų. Šios rūšies rekuperatoriai pasižymi itin aukšto lygio efektyvumu, naujos
kartos našesniais ir sandaresniais, orą kruopščiai išvalančiais filtrais, o
pačioms sistemoms nėra reikalingas kondensato nuvedimas. Svarbu akcentuoti ir
tai, jog sistemose sumontuoti polimerinės membranos ir deimanto formos šilumokaičiai
leidžia sutaupyti ne mažą kiekį elektros energijos, o patentuoti, specialios
technologijos ventiliatoriai gali reguliuoti itin didelį oro srautą, taip
užtikinant aukščiausio lygio efektyvumą.

Geriau nei bet kas kitas žinome, kaip svarbu profesionaliai parinkti, suprojektuoti, įrengti ir nustatyti vėdinimo sistemą, kad ši savo darbą atliktų maksimaliu efektyvumu. Vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime specializuojamės jau 7 metus, todėl galime pasiūlyti ne tik profesionalų vėdinimo sistemos pritaikymą jūsų patalpoms, bet ir padėti jums įsigyti kokybišką, ilgus metus švarų namų orą užtikrinsiantį rekuperatorių.

Remiantis mokslininkų atliktais tyrimais, tik nuolatinė oro kaita patalpose užtikrina, jog iš oro bus pašalintas anglies dvideginis, oro teršalai ir vandens garų perteklius, o pats oras bus papildytas nauju deguonimi. Todėl siekiant užtikrinti, kad patalpose oras atitiktų visas reikiamas, sveikatai saugias ir komfortabiliam darbui bei poilsiui tinkamas normas, profesionalią vėdinimo sistemą įsirengti – būtina.

Gaukite asmeninį pasiūlymą savo namams:

Rinkoje egzistuojant daugybei, iš esmės tą pačią vėdinimo funkciją atliekančių rekuperatorių pasiūlymų išsirinkti, kuri rekuperacinė sistema galėtų būti tinkamiausia jūsų konkrečių patalpų atveju be specifinių žinių – pakankamai sudėtinga. Todėl su savo klientais ne tik pasidaliname profesionaliomis rekomendacijomis, bet ir padedame geriau suprasti, į ką atkreipti dėmesį renkantis rekuperatorių yra iš tiesų svarbu.

Siekiat užtikrinti, jog jūsų patalpose įrengta oro vėdinimo sistema veiktų maksimaliai efektyviai, mūsų komanda ją suprojektuos atsižvelgdama į konkretaus pastato duomenis – patalpų dydį, techninius duomenis bei kitas architektūrines ypatybes, galinčias lemti tai, kaip efektyviai veiks oro vėdinimo sistema. Rengdami jūsų patalpoms tinkamą vėdinimo sistemos projektą ne mažiau dėmesio skiriame klimato zonai ir geografinei pastato padėčiai, realiai patalpų panaudai, kurią galima įvertinti apskaičiuojant, kiek žmonių ir kaip dažnai naudosis konkrečiomis patalpomis. Svarbiais faktoriais šiuo atveju tampa ir tokie techniniai dalykai, kaip atstumai tarp oro paėmimo ir šalinimo angų.

Mūsų komandoje dirba tik ilgametę patirtį vėdinimo sistemų projektavime ir įrengime turintys, savo sritį puikiai išmanantys, vieninteliai Lietuvoje sertifikuoti Zehnder įrangos specialistai, todėl projektavimo bei montavimo darbus mūsų įmonė atlieka profesionaliai ir greitai. Jaučiame atsakomybę už tai, ką darome, todėl visiems savo darbams suteikiame 5 metų garantija – nesvarbu, ar pas mus įsigijote rekuperatorių, ar jums įrengėme visa vėdinimo sistemą. Savo komandoje ypač vertiname sąžiningumą ir atidumą smulkmenoms, todėl atvirai dalijamės savo žiniomis, nuoširdžiai patariame kiekvienam klientui ir perspėjame dėl visų abejotinų sprendimų.

Todėl nuoširdžiai patariame, kad ir kokią vėdinimo sistemą nuspręstumėte pasirinkti savo patalpoms, prieš ją įsigyjant būtinai pasitarkite su savo sritį gerai išmanančiais profesionalais. Siūlome dar šiandien kreiptis į mūsų įmonę ir užsiregistruoti konsultacijai! Jos metu, pritaikydami visą sukauptą patirtį ir žinias, galėsime pasiūlyti profesionalų vėdinimo sprendimą jūsų patalpoms bei nuosekliai aptarti jūsų būsimą projektą. Jums reikės tik atsiųsti patalpų planą, o mes pateiksime preliminarų pasiūlymą, atsižvelgdami į visus jūsų poreikius, bei atsakysime į visus, tiek su pačiomis vėdinimo sistemomis, tiek su jų įrengimu susijusius klausimus.