Lanksčių ortakių sistema

Lanksčių ortakių sistemos montavimo principas: oras iš rekuperatoriaus lanksčiu ortakiu arba lanksčiu garso slopintuvu keliauja į paskirstymo kolektorių. Iš kolektoriaus į kiek vieną difuzorinę dėžutę tiesiami atskiri ortakiai, todėl nesudaromas telefonijos efektas – nėra galimybės garsui sklisti iš kambario į kambarį. Kadangi išorinis ortakių diametras yra tik 75mm, o difuzorinių dėžučių tik 90mm – ortakynas užima mažai vietos virš pakabinamų lubų, taip sutaupydamas vidaus erdvės.

Šie ortakiai yra pagaminti iš higieniško (pirminio) plastiko. Jų išorė yra gofruota, o vidus visiškai lygus ir antistatinis – tai suteikia lankstumo ir neleidžia ortakių viduje nusėsti dulkėms ir nešvarumams. Yra galimybė rinktis antibakteriniu sluoksniu padengtus ortakius.

Gaukite asmeninį pasiūlymą:

Aprašymas

Montavimo principas: oras iš rekuperatoriaus lanksčiu ortakiu arba lanksčiu garso slopintuvu keliauja į paskirstymo kolektorių. Iš kolektoriaus į kiek vieną difuzorinę dėžutę tiesiami atskiri ortakiai, todėl nesudaromas telefonijos efektas – nėra galimybės garsui sklisti iš kambario į kambarį.

Lankstaus ortakio praeinamumas nesudarant garso yra 25m3/h, todėl, pagal suprojektuotus oro kiekius, į vieną difuzorinę dėžutę gali ateiti vienas, du ar trys ortakiai.

Mūsų siūlomos kolektorinės ir difuzorinės dėžutės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno su antibakteriniais priedais, tai suteikia vėdinimo sistemai ilgaamžiškumo ir užtikrina aukščiausią kokybę.

Lanksčios ortakių sistemos privalumai

• Ortakių vidus yra lygus ir antistatinis, todėl jame nesikaupia dulkės ir nešvarumai.
• Sistema yra tylesnė (lyginant su cinkuotos skardos sistema) ir nesudaro telefonijos efekto.
• Ortakiai užima mažiau vietos virš pakabinamų lubų.
• Nereikalingos tokios fasoninės dalys kaip: trišakiai, alkūnės, pereigos ar balnai – todėl lengva suprojektuoti.
• Lengva montuoti.

Pilnas paketas namams kurių vėdinamas plotas iki 100m2 3̶5̶0̶0̶€̶ dabar 2700€, iki gruodžio 18 dienos ━━ SUŽINOKITE DAUGIAU
close
X