Paul Climos 200 filtrų komplektas M5/F7 (2 vnt.)

25

Gamintojas: Paul
Pavadinimas: Paul Climos 200
Kilmės šalis: Vokietija 
Filtro išmatavimai: 167x173x44 mm

  • Filtrų Paul Climos 200 komplektą sudaro du filtrai: tiekiamo oro filtras ir šalinamo oro filtras;
  • Abu komplekte esantys filtrai pasižymi modernia, iš dviejų sluoksnių pagaminta filtravimo medžiaga, sulaikančia net ir pačias smulkiausias kenksmingas daleles, esančias ore;
  • Paul Climos filtrų rėmai pagaminti iš kietos ir kokybiškos medžiagos, kuri nėra pralaidi drėgmei;
  • Šio tipo filtrams būdingas ypač ilgas tarnavimo laikas – rekomenduojama šio tipo filtrus rekuperatoriams keisti kartą per metus. Filtrus šildymo sezono pradžioje ir pabaigoje siūloma keisti tuo atveju, jei vėdinimo sistema naudojama didesniu intensyvumu;
  • Filtrų komplektas gali būti naudojamas kartu su visais Paul vėdinimo įrenginiais;
  • Filtras Paul Climos 200 atitinka standartus EN 779: 2012 ir ISO 16890: 2016
Kategorija:

Aprašymas

Paul Climos 200 filtrų komplektas M5/F7 (2 vnt.)

Paul Climos 200 originalių filtrų komplektą sudaro du filtrai, kurie į rekuperacinę sistemą montuojami abu kartu, siekiant užtikrinti jog namuose ar darbo vietoje kvėpuosite tik aukščiausios kokybės oru.

Pirmasis – tiekiamo oro filtras, naudojamas išorėje, yra skirtas sulaikyti su nauju oru į patalpas kartu patenkančias kietąsias daleles (pelenus, dulkes, druskas ir net dūmus). Tiekiamojo oro filtras iš naujo oro taip pat pašalina žiedadulkes bei šviežiame ore esančius mikroorganizmus, pavyzdžiui, pelėsį, bakterijas ar net virusus. Renkantis filtrą, per kurį bus tiekiamas šviežas oras, labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagų, iš kurių šiš pagamintas, tankumą. Kuo filtro tinklelis yra tankesnis, tuo mažesnes daleles iš oro jis gali išvalyti ir didesnį dalelių kiekį sulaikyti. Remiantis moksliniais tyrimais, mažiausios, su oru į organizmą patenkančios dalelės žmogaus organizmui yra pačios pavojingiausios. Šio dydžio daleles gali išvalyti tik ypač tankūs tiekiamojo oro filtrai. Būtent šia savybe pasižymi ir Paul Climos 200.

Antrasis Paul Climos 200 filtrų komplekte esantis filtras – šalinamo oro filtras, surenkantis patalpose esančias dulkių daleles, galinčias ne tik sugadinti rekuperacinę sistemą, bet ir ilgainiui pakenkti mūsų pačių sveikatai. Naudojant nekokybiškus filtrus ne retai pasitaiko situacijų, kai neišvalytos dulkių dalelės kaupiasi ir per ilgesnį laiką nusėda ant šilumokaičio plokštelių rekuperatoriaus viduje, taip gerokai sumažindamos paties įrenginio efektyvumą. Sudrėkę nuo rekuperatoriaus kondensuojamos drėgmės jos suformuoja tinklą, kuris galiausiai neleidžia išmetamam šiltam orui tinkamai pašildyti naujai tiekiamo oro. Vis dėlto dažnai praktikoje susiduriama ir su situacija, kai šios dulkių dalelės patenka į rekuperatoriaus įrenginio vidų ir pažeidžia ventiliatoriaus guolius, taip sugadindamos patį vėdinimo įrenginį.

Renkantis bet kokio tipo filtrus būtina žinoti ir tai, kad juos privalu reguliariai keisti. Dulkių dalelėms rekuperatoriaus viduje sąveikaujant su šiluma ir drėgme, atsiranda puiki terpė veistis bakterijoms ir grybeliams, todėl siekiant aukščiausio rezultato, reguliariai keisti būtina bet kokius rekuperacinės sistemos filtrus, ne išimtis ir Paul Climos. Filtrai, kurie per ilgesnį laiką užsikemša kietosiomis dalelėmis, taip pat į patalpas praleis mažesnį kiekį oro. Pavyzdžiui, įmontavus naujus filtrus, aukščiausios kokybės orą patalpose užtikrinsite vėdinimo įrenginiui veikiant vos 40% galia, o filtrų naudojimo pabaigoje tą patį rezultatą užtikrinti gali tapti sunku įrenginiui veikiant net ir 80% savo pajėgumo. Nesunku suprasti, kad greičiausias susidėvėjimas būdingas didžiausio tankio filtrams, kurie iš oro išvalo daugiausiai smulkių dalelių.

Paul Climos 200 originalių filtrų komplektas

Tiek oro tiekimui, tiek oro šalinimui naudojami Paul Climos filtrų rėmai yra pagaminti iš kietos, drėgmei nepralaidžios medžiagos, o patys filtrai iš modernios, sintetinės dviejų sluoksnių filtravimo medžiagos, kuri užtikrina ne tik aukštą filtravimo efektyvumą, bet ir mažesnį oro pasipriešinimą (tokiu būdu filtravimo metu sunaudojama mažiau elektros energijos). Paul Climos filtrų komplektas pasižymi ir ypač ilgu tarnavimo laiku – gamintojas rekomenduoja šio tipo filtrą keisti bent kartą per metus, o siekiant aukščiausių rezultatų, filtrą sižūloma keisti šildymo sezono pradžioje ir pabaigoje (panaudotus filtrus galima išmesti su įprastomis buitinėmis atliekomis). Dažnesnis filtrų keitimas leis ne tik užsitikrinti švaresnį orą, bet ir sumažinti elektros sąnaudas.

Dėmesio! Prieš užsakydami filtrą, patikrinkite dydžius ir vėdinimo agregato modelį.

Ieškote filtrų sprendimo konkrečiai vėdinimo sistemai? Vėdinimo sistemų srityje specializuojamės jau ne vienerius metus, todėl galime pasiūlyti profesionalią konsultaciją vėdinimų sistemų klausimais. Esame oficialūs vėdinimo įrenginių ir jų priedų gamintojų PAUL ir Zehnder atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti efektyviausius ir patikimiausius prietaisus iš pirmų rankų. Kreipkitės į mūsų įmonę dar šiandien! Pritaikydami visą sukauptą patirtį ir žinias, padėsime jums priimti tinkamiausią sprendimą.

X